Ремонт котлів опалення

Викликати майстра

Викликати майстра

Майстер по ремонту котлів 24/7

Комфорт та затишок Вашого будинку безпосередньо залежить від температури всередині. Несправність котла опалення – завдання, що вимагає блискавичного рішення.

Компанія “Євромайстер” вирішує питання опалення, котел – найбільш важлива його складова. Рухаючись по шляху розвитку, вони знаходять все нову форму, технічні характеристики поповнюються, а користуватися ними стає все легше. Сучасні АОГВ оснащені дистанційними регуляторами температур, які дозволяють зберігати комфортну температуру в будинку з будь-якої точки і при будь-яких ситуаціях. Однак, з рухом прогресу, ускладнюється конструкція котлів опалення та їх комплектуючих матеріалів – що збільшує шанси на несправність.

Ремонт-котлов--Евромастер-картинка 9
Ремонт-котлов--Евромастер-картинка 10
Ремонт-котлов--Евромастер-картинка 11

Саме з цим завданням покликані справлятися майстри Компанії “Євромайстер”. Ремонт котлів опалення це процес, що вимагає високої кваліфікації, професіоналізму і досвіду. У разі не компетентного усунення несправності, наслідки можуть виявитися самими негативними.

Ваша основна задача – зібрати максимально повну інформацію про марку і модель котла і зателефонувати за номерами телефонів зазначених на сайті. Наші майстри дадуть відповідь на усі Ваші запитання і допоможуть з вирішенням проблеми кваліфіковано та грамотно.

Сервісний центр по ремонту і обслуговування котлів

Цілодобово — майстер відповідає на вхідні дзвінки. Ремонт котла відбувається за місцем несправності в стислі терміни. Виклик майстра додому узгоджується з замовником, обговорюються час, дата та адреса.

“Левова частка” в усуненні причини несправності грає правильна і глибока діагностика. Вона варіюється в залежності від типу котла:

  • Газовий

  • Електричний

  • Твердопаливний

  • Дизельний

А так же, в залежності від потужності:

Потужність котла кіловат

Ціна за діагностику

Котел до 30 кіловат

від 300 грн.

Котел від 50 кіловат

від 500 грн.

 

  Безкоштовно — діагностика в разі ремонту буде абсолютно безкоштовною. Виїзд за межі міста Одеса розраховується в 6 грн. за кілометр.

Діагностика виконується майстром протягом 15 хвилин. Необхідно розуміти, що поверхневі причини несправності вимагають менше часу. У разі, якщо причина “прихована” глибоко в системі, час діагностики збільшується.

Ремонт-котлов--Евромастер-картинка 4
Ремонт-котлов--Евромастер-картинка 8

Ціна за діагностику та ремонт опалювального обладнання залежить від складності котла. Якщо, наприклад, котел підлоговий, потрібно розібрати його, для точної діагностики і подальшого ремонту. Якщо котел настінний, причину несправність можна усунути не розбираючи АОГВ (опалювальне обладнання). Однак, у разі ремонту, розібрати його все одно доведеться.

Послуга

Ціни у гривнях

Заміна теплообмінника основного

від 1000 грн.

Налаштування автоматики

від 600 грн.

Пусконалагоджувальні роботи настінного котла

від 1700 грн.

Сервісне обслуговування котла одноразово

від 1400 грн.

Демонтаж котла

від 600 грн.

Обв’язка труб котла настінного

від 1600 грн.

Демонтаж котла підлогового

від 1200 грн.

Промивання основного теплообмінника настінного котла

від 2200 грн.

Монтаж розширювального бака

від 800 грн.

 

Компанія по ремонту “Євромайстер” настійно рекомендує не розбирати котел самостійно – ви ризикуєте не тільки пошкодити комплектуючи, а й спровокувати критичні наслідки – загоряння.

Ремонт навісних та підлогових опалювальних котлів

У 80% випадків причина несправності усувається на місці. У разі, якщо потрібна дорога деталь або спостерігається її дефіцит на ринку, терміни ремонту розтягуються на час доставки необхідних комплектуючих. При можливості, на час очікування запчастини, майстер по ремонту запускає котел для роботи та підтримки комфортної температури.

Оснащення майстрів компанії “Євромайстер”:

Ремонт-котлов--Евромастер-картинка 1

 

У виїзній ремонтній бригаді 2 майстри.

Ремонт-котлов--Евромастер-картинка 2

 

Наявність спеціальних інструментів для вірної діагностики та усунення причини несправності (діафанометр тест 330, мультиметр, динамометричні ключі і т.д.).

Ремонт-котлов--Евромастер-картинка 3

 

Більшість комплектуючих, які найчастіше виходять з ладу.

Найбільш поширені причини несправностей:

Прояви несправності

Можлива причина

Погано гріє котел та радіатори

· Забитий теплообмінник

· В насосу закінчився термін служби

Котел запалюється та гасне

· Вийшов з ладу датчик іонізації

Іскра подається, але не запалюється

· Газовий клапан

· Плата

· Датчик температури

Котел працює, а гарячої води немає

· Датчик протоку

· Температурний датчик

· Забитий теплообмінник

· и т.д.

 

Як ви могли переконатися, кількість несправностей безліч, і причин відповідно теж. Тому потрібно чітко розуміти принцип роботи котлів, для того щоб усунути причину несправності.

Не виняток і ремонт АОГВ (апарат опалювальний газовий водогрійний) – вони вимагають підвищеної уваги. Особливо “примхливими” в експлуатації, є котли німецьких виробників – Вольф (wolf), Віссман (viessmann), Будерус, Вайлант (vaillant) і т.д. До кожній марки необхідний свій підхід.

Ремонт-котлов--Евромастер-картинка 5
Ремонт-котлов--Евромастер-картинка 6
Ремонт-котлов--Евромастер-картинка 7

Компанія “Євромайстер” працює в сфері ремонту котлів, вже більше 10 років. Ми маємо справу з усіма марками і типами опалювального обладнання, а так само усуваємо несправності роботи котлів, в не залежності від складності причини. Ми повернемо тепло вашого будинку!