Монтаж систем опалення

Викликати майстра

Викликати майстра

Прайс та ціни на монтаж опалення

В основі кожного розрахунку ціни на монтаж опалення лежить обсяг опалювального приміщення, кількість радіаторів, складність котла та матеріал труб опалення. Для наочності та зручності розрахунку кошторису і ціни, ми пропонуємо Вам наступну таблицю::

Найменування

Ціна

Встановлення радіаторів опалення в приватному будинку від 3 шт.

від 40$

Встановлення радіаторів опалення у квартирі, від центрального опалення, від 3 шт.

від 50$

Встановлення радіаторів опалення до сталевої труби, від 3 шт.

від 70$

Монтаж колектора

від 50$

Проектування

10% від вартості робіт

Запуск системи опалення

від 20 $

Встановлення котла

від 200$

Пресовка системи (до 10 радіаторів)

від 50$

Укомплектування радіаторів

від 15$

Монтаж труби опалення п/м

від 1,5$

 

Опалення приватного будинку, квартири, офісу, складу

Досвід робіт, професійний інструмент та кваліфікована команда – дозволяє взяти на себе зобов’язання по монтажу системи опалення будь-якого рівня складності.

Монтаж-отопления картинка 1
Монтаж-отопления картинка 4
Монтаж-отопления картинка 3
Монтаж-отопления картинка 4

Монтаж опалення з поліпропіленових труб під ключ

Підбір труб – важлива і невід’ємна частина монтажу. Найчастіше, зважаючи на велику популярність серед замовників, використовуються поліпропіленові труби. Однак, принципи роботи залишаються незмінними в більшості випадків.

Монтаж-отопления картинка 5
Монтаж тёплых полов в Одессе 10 картинка

Вартість монтажу опалення та проектування

Як ми згадували, розрахунок опалювального приміщення виходить з його кубатури. Помилку допускають ті, які розраховують обсяг опалювального приміщення виходячи з квадратури.

При розрахунку, ви можете скористатися наступною формулою:

1 кіловат * 10 квадратних метрів площі

При монтажі опалення в “онлайн режимі”, можна назвати тільки приблизну вартість. На формування цін впливає кілька, найбільш ключових, факторів:

— Який матеріал буде використаний при монтажі

— Яку кількість радіаторів необхідно встановити

— Вид котла

— Вид труб

— Кількість з’єднань та спайок

— Складність робіт (матеріал стін, підлоги, в разі демонтажу, віддаленість від міста)

У таблиці нижче, ми відобразили приблизну вартість монтажу, з урахуванням тільки плати за роботу:

Монтаж опалення під ключ кв.м.

Терміни монтажу

Вартість робіт

Монтаж до 50 кв.м.

 

2 дні

від 300$

Монтаж від 50 до 100 кв.м.

 

4—7 днів

від 500$

Монтаж від 100 кв.м.

 

від 7 днів

від 1000$

Опалення від компанії “Євромайстер”

У найпершу чергу хотілося, б звернути Вашу увагу на те, що вибір матеріалів та комплектуючих для монтажу опалення — це вибір, який ви робите, можливо, єдиний раз у житті. Саме тому він повинен бути зваженим, правильним, а головне, професійним. Якщо Ви підійдете до питання опалення не серйозно, довірившись лише “кричущій” рекламі або не компетентному продавцеві у магазині – Ви ризикуєте витратити гроші на даремно, а надалі знову і знову повертатися до вирішення проблеми, що не зникає з опаленням та втратити купу часу і нервів!

Компанія “Євромайстер” спроектує, закупить, зробить монтаж і запустить опалення у вашому будинку з економією бюджету, часу та з гарантією результату. Вам стане тепло не тільки у домі, але й на душі. Ми працюємо по місту Одеса та області, а також в інших містах України.

Порядок робіт – це перевірений алгоритм дій, який призводить до результату максимально швидко.

1. Нам потрібно домовитися про зустріч . Поглянути на об’єкт та зробити ряд правильних і необхідних дій:

а) Зробити розрахунок приміщення, яке необхідно опалювати

б) Провести виміри товщини стін, стелі, по необхідності підлог.

в) Вивчити приміщення, в яких потрібно провести монтаж: розташування котельні, кількість вікон, розташування кімнати (кутова чи ні) і т.д.

Монтаж-отопления картинка 7

2. Встановлюємо бюджет, який закладений в цю “нехитру” справу. Проводимо монтаж пропорційно опалюваних приміщень. Робимо усе в рамках бюджету. Так, замовник отримує більш повну картину про розподіл і витрачання коштів.

Монтаж-отопления картинка 8

3. Підбір матеріалів для монтажу:

а) Починаємо з батарей (радіаторів).

Звичайно ж, радіатори відрізняються за якістю, матеріалом, розмірами. Однак, їх зовнішній вигляд, естетичність – це побажанню клієнта. Однак ми вказуємо і враховуємо кількість секцій радіатора (виходячи з обсягу приміщення), їх висоту (залежить від висоти підвіконня) та матеріал виготовлення (сталь, алюміній, чавун). В принципі уся робота будується на діалозі: клієнт повідомляє про свої уподобання, а компанія “Євромайстер” пропонує шляхи для досягнення побажань.

б)Монтаж труб опалення.

Ринок насичений всілякими варіантами труб: мідні, сталеві, металопластикові, поліпропіленові і т.д. Кожен з цих видів труб володіє своїми технічними характеристиками, провідністю, особливостями при монтажі.

в) Монтаж котла.

Підбір котла – то, що вимагає особливої уваги і вивчення обох сторін, як замовника так і виконавця компанії “Євромайстер”. Газові котли, електричні, твердопаливні – усі вони резонні при правильному монтажі та оснащенні. Наше завдання, допомогти при виборі та роз’яснити технічні характеристики кожного виду.

Монтаж-отопления картинка 9

4. Проектування монтажу опалення.

Проектування монтажу опалення відбувається найчастіше за місцем робіт. У випадках масштабних робіт, в складських приміщеннях, торгових площах – проектування опалення до 3-х днів.

Монтаж-отопления картинка 10

5. Розрахунок кошторису.

Після збору всієї необхідної інформації, компанія “Євромайстер” приступає до розрахунку кошторису. Кошторис закладається з урахуванням тільки роботи по монтажу або, з урахуванням закуповуваних матеріалів.

а) У разі, якщо закупівля обладнання і комплектуючих проходилася компанією “Євромайстер” – гарантія надається, як на обладнання так і на роботу.

б) Якщо з боку компанії був потрібний тільки монтаж, гарантія надається тільки на роботу.

Монтаж-отопления картинка 11

6. Монтаж.

Монтаж опалення та терміни варіюються від 2-х днів з розрахунку складності і площі приміщень. Необхідно врахувати кількість радіаторів, складність котла, вид прокладки опалення (зовнішній або внутрішній), віддаленість від міста і т. д.

Монтаж-отопления картинка 12

Газове і водяне опалення відгуки користувачів

Без сумніву, цей вид є найпопулярнішим серед наших замовників. Однак, для газового опалення необхідні умови – підведення ліній газопостачання до опалювального об’єкту. У разі неможливості підведення газу до приміщення, ми вдаємося до альтернативних джерел опалення:

    • Електричне

    • Дизельне

    • Твердопаливне

Кожен з представлених способів має свої плюси і мінуси. Більш повну і детальну інформацію про специфіку, “підводні камені” та вимоги до кожного з цих видів, Ви можете дізнатися за номерами телефонів, представлених на сайті. Компанія “Євромайстер” реалізує опалення “під ключ” будь-якої складності.