Монтаж теплої підлоги

Вас вітає компанія “Євромайстер”. Ми спеціалізуємося на усіх Монтаж теплих підлог Одеса картинка майстріввидах опалення та усім, що з цим пов’язано. Хочемо потішити Вас, якщо Ви зважилися встановити теплі підлоги собі у квартиру, будинок або дачу, дане рішення абсолютно вірне з кількох причин:

 1. Вони дуже практичні і не вимагають постійного обслуговування.
 2. Надають естетичність вашому приміщенню, за рахунок демонтажу радіаторів.
 3. Зберігають ваш бюджет (за рахунок низького прайсу на роботи) і значно економлять витрати на комунальні послуги.
 4. Дуже добре справляються зі своїм завданням – обігрівають приміщення, зберігаючи комфортну температуру повітря.

Компанія “Євромайстер” займається встановленням теплої підлоги по місту Одеса “під ключ”. Ми закриваємо усі питання, пов’язані з цим процесом, в обумовлені терміни і максимально якісно.

Ні для кого не секрет, що основним джерелом затишку вдома – це комфортна температура. Одним з основних переваг встановлення є правильний і розмірений розподіл тепла по квартирі або будинку.

Встановлення теплої підлоги під плитку, лінолеум, ламінат

Опалення приміщення вже давно вийшло на новий рівень і монтажМонтаж теплих підлог в Одесі картинка 7 теплої підлоги не є чимось новим. Сьогодні, цей сегмент опалення, користується найбільшою популярністю через свою практичність, економність та високий рівень комфорту.

Перед встановленням теплої підлоги, необхідно правильно підібрати матеріал покриття:

 1. Лінолеум
 2. Ламінат
 3. Плитка
 4. Інші види покриттів для підлоги
 5. Вид теплої підлоги
 6. Кожен з них відрізняється своїми якостями та властивостями, і, не завжди сумісний один з одним. Вірна оцінка розрахунків та грамотний підбір виду, дозволять добитися максимального результату. Майстри Компанії “Євромайстер” виконають необхідні розрахунки і підберуть сумісні один з одним матеріали покриття. Усі етапи робіт проходять ефективно, продуктивно і акуратно.

  Монтаж теплої підлоги може проводитися безпосередньо на стару стяжку або підлогове покриття (в окремих випадках). Або, проводиться повний демонтаж старої стяжки, через недостатність висоти стелі або за бажанням замовника.

  Монтаж може бути проведений в передпокої, ванній кімнаті або вМонтаж теплих підлог в Одесі картинка 6 приміщеннях більшої площі. Встановлення вимагає особливої уважності: стяжка повинна бути ідеально рівною, а захисний шар повинен бути достатнім.

  Терміни по встановленню та монтажу варіюються в залежності від виду покриття, супутніх робіт і віддаленості від міста Одеса. Монтаж займає від 4-х днів до 2-х тижнів.

  Ціни і розрахунок вартості робіт

  Вартість робіт розраховується виходячи з:

  1. Квадратних метрів приміщення в якому потрібно монтаж та встановлення.
  2. Виду теплих підлог:
  • Водяний (встановлення та монтаж більш – енерго та – часо затратний)
  • Електрична тепла підлога
  • Інфрачервона тепла підлога (або плівковова)
  1. Віддаленості від міста Одеса. Якщо це передмістя, то враховується кілометраж.
  2. Якщо є необхідність у демонтажі старої підлоги.

  Отже, прайс компанії “Євромайстер”:

  Вид теплої підлоги Водяна тепла підлога Електрична тепла підлога Плівкова тепла підлога
  Ціна за метр квадратний від 260 грн. від 100 грн. від 90 грн.

  Майстри компанії “Євромайстер” володіють достатнім досвідом, кваліфікацією і оснащенням, для того щоб зробити встановлення швидко та якісно. Усю необхідну інформацію про нас і нашу роботу Ви можете подивитисяна нашому сайті.

  З турботою про тепло та затишок, компанія “Євромайстер”.