Встановлення котлів опалення

Компанія “Євромайстер” займається професійним встановленням і Встановлення і монтаж котлів картинка 3монтажем котлів опалення. Наші майстри працюють добросовісно, відкрито та кваліфіковано. Географія нашого обслуговування: ми виїжджаємо по місту Одеса та передмістю.

Серце опалення – це хороший і якісний котел, основним завданням якого є збереження необхідної температури. Його встановлення вимагає максимальної уважності – будь-який невірний крок може привести до катастрофічних наслідків. “Євромайстер” – запорука вірного рішення. Встановлення котла вимагає грамотного монтажу опалення в цілому – без цього, хоч би яким був котел, домогтися правильної та ефективної роботи буде неможливо.

Монтаж підлогового і настінного (навісного) котла

Існує кілька видів котлів. Виходячи з цього, буде змінюватися Встановлення та монтаж котлів картинка 1алгоритм дій, набір необхідних інструментів та ціна:

  1. Монтаж газових котлів – багатофункціональні та практичні.
  2. Монтаж електричних котлів – універсальний метод обігріву. Підходить під населені пункти, в яких немає можливості використовувати газове опалення: приватні будинки, котеджі, селище або село. Так само квартири, в яких не передбачено газове опалення.
  3. Монтаж твердопаливних котлів опалення – в залежності від специфіки місцевості та технічних можливостей, які зарекомендували, як відмінне, альтернативне джерело тепла.

Настінні або, як їх ще називають, навісні котли, мають досить широку функціональність – вони відмінно опалюють приміщення + нагрівають воду, їх називають двоконтурними. Час монтажу 1 – 3 дні.

Майстри компанії “Євромйастер” виконують, будь-які завдання по установці та монтажу. Достатньо зателефонувати за номерами телефонів або відправити форму заявки на зворотний дзвінок.

Стаціонарні котли – відрізняються складністю в конструкції та при монтажі. Встановлення та монтаж котлів картинкаВелика частина уваги йде на “обв’язку” котла: “підв’язку” труб опалення, гарячої води і т. д. За часом, встановлення та “обв’язування” підлогового котла, може займати від декількох днів до 1-2 тижнів.

Ціни і вартість монтажу в приватному будинку та квартирі

Насправді, ми не робимо різниці між встановленням котла у квартирі або приватному будинку. Головне правило – вибір потужності, він повинен бути відповідним опалювального приміщення. Необхідно правильно співвіднести ціну і якість енергозбереження – для чого переплачувати? Компанія “Євромайстер” повністю скорегує придбання опалювального обладнання, з урахуванням особливостей його роботи, енергозбереження, надійності та ціни.

Встановлення настінного (навісного) котла опалення простіше. Однак не варто забувати про заходи безпеки! Потрібна висока кваліфікація та оснащення.

Встановлення підлогового котла – більш трудомісткий процес. Стаціонарні котли опалення мають, як правило, більш високу продуктивністю та функціональність. Наприклад багато хто з них оснащені бойлерами непрямого нагрівання і т.д.

Ціни на встановлення котлів опалення від компанії “Євромайстер”:

Вид робіт:

Настінний котел

Підлоговий котел

Встановлення та монтаж

від 60$ від 100$

Обв’язка котла

від 500$

від 800$

Пуско-налагоджувальні роботи від 20$

від 80$

Компанія “Евромастер” – збереже тепло і затишок Вашого будинку.

Встановлення та монтаж котлів картинка 2